Гурткова робота

У нашому дитячому садочку діти, окрім занять за розкладом, мають змогу отримувати і додаткові освітні послуги. Це забезпечують заняття у гуртках. Їх у садочку функціонує чотири:
   -вокальний;"Джерельце"
  - еколого-валеологчний" Пізнайко";
  -математично-мовленевий; Всезнайко";
  -дрібна моторика  рук;" Пальчики дошкільнят".

Гурткова робота в дошкільних навчальних закладах набуває дедалі більшої популярності, стаючи невід’ємною частиною освітнього процесу. У цій формі роботи вбачається ще один ефективний шлях розвитку творчо спрямованої  особистості. Проблема своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, формування творчих засад уже з перших років життя дитини нині вкрай актуальна, а відтак, організація різноманітних гуртків у ДНЗ потребує окремої уваги з боку як вихователів так і методиста.

Гурток у ДНЗ є самостійною формою освітнього процесу. Його мета – задовольняти потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні здатності, загальні та спеціальні здібності; активізувати дитячу творчість, своєчасно виявити обдарованість.